Black Tears Spiced Rum 40% 0,7l

Intenzivně vášnivý Black Tears v sobě spojuje energii, vášeň a emoce moderní Kuby.
Světový rumový guru Ian Burrell ho popisuje jako "nádherný... opravdu skvělý rum", zatímco newyorský král koktejlů Dale DeGroff říká, že je prostě "úžasný".

Dostupnost Skladem
Kód: 91
599 Kč
Black Tears Spiced Rum 40% 0,7l

Intenzivně vášnivý Black Tears v sobě spojuje energii, vášeň a emoce moderní Kuby.

Black Tears dry spiced, pojmenovaný podle klasického rumu Lagrimas Negras Miguela Matamorose z roku 1928, je první kubánskou značkou, která vstoupila do kategorie kořeněných rumů, nejrychleji rostoucího segmentu rumů na světě. Jedinečná chuť rumu Black Tears vzdává hold kubánské kultuře a kuchyni a spojuje suchý profil kubánského rumu s kávou, kakaem a paprikou aji dulce. Světový rumový guru Ian Burrell ho popisuje jako "nádherný... opravdu skvělý rum", zatímco newyorský král koktejlů Dale DeGroff říká, že je prostě "úžasný".

OPRAVDOVÉ EMOCE
NECHTE TÉCT ČERNÉ SLZY
Kuba je místo, kde se lidé nedrží zpátky, kde lidé vyjadřují své skutečné emoce. Chceme světu říct celou pravdu a nic jiného než kubánskou pravdu. Až po svůdné koření, emocionální směs a vášnivé řemeslo. Black Tears jsou o emocích, inspirovány kubánskou písní Lagrimas Negras, která vypráví příběh mladé ženy, která vzlykala do kádě s rumem a naplnila ji svým smutkem. Tato láhev je nabitá emocemi na oslavu dnešní Kuby.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karibské rumy
Země původu: Kuba
Značka: The Island Rum Company
OBJEM: 0,7 litru
PROCENTO ALKOHOLU: 40 %
CHUŤ: Káva, kakao, štiplavost papriky

Černé slzy kubánský suchý kořeněný rum

Singapuru chutná Black Tears